DOMÁCÍ SAUNA

Tento zvyk má svůj původ v severských zemích, ve Finsku, Litvě, Lotyšsku nebo třeba Estonsku není sauna doma nic neobvyklého, a přestože si například Finové rádi zajdou i do veřejně přístupné sauny, vlastní saunu má téměř každá domácnost. Ani u nás už tento luxus není nedostupný, na trhu působí velké množství firem nabízejících ještě větší množství saun a saunových doplňků pro váš domov. Stačí si jen dobře zvolit.

A že máte doma malé prostory nebo se jednoduše bojíte, že sauna k vám domů svým vzhledem nebude zapadat, nebude v harmonii s okolím a bude kazit vzhled? Tyto obavy jsou naprosto zbytečné. Pro osoby s estetickým cítěním se nabízí jeden velký bonus. Saunu si můžete za pomoci odborné firmy zvolit v jakémkoli atypickém stylu, který bude stvořen právě pro vás
a pro váš dům. Vybrat si můžete z nepřeberného množství dekorací, které sauně dodají osobitost a podtrhnou její kouzlo. Například přírodní kámen se stává stále častější zajímavou interiérovou dekorací dřevěné sauny. Působí jako příjemný a přirozený prvek. A tím to nekončí, stačí se informovat o možnostech a budete překvapeni, co vše se dá v dnešní době vymyslet.

Naše firma vás ráda vyslechne a poradí vám se vším, co se sauny týče. Navrhne vhodné řešení, pokud jste náročný klient, sauna na míru bude to pravé pro vás. Postaráme se o vás komplexně, tedy od první setkání a návrhu, přes připravení sauny na míru, její sestavení a zabudování, předání až po rady ohledně provozu a údržby. Kontaktovat nás je první krok, který mnohdy bývá nejtěžší.

Jak již svoji domácí saunu vlastníte, tak už jednoduché. Za dodržování základní údržby vám sauna bude sloužit dlouhou dobu, a vy se tak můžete oddávat nikým nerušenému saunování. Je jen na vás, v jaký čas se rozhodnete jít prohřát své tělo, zda zvolíte vonnou esenci pro polévání kamenů v kamnech, můžete dokonce lehce nastavit teplotu i vlhkost, která vás bude po dobu vašeho saunování provázet.
Pokud již o pořízení domácí sauny uvažujete, ozvěte se, budeme se těšit na to, jak vám pomůžeme splnit váš sen.

Doporučiť inzerát

Email Agent