Krycí plachta na bazén pro každou zahradu

Pokud pátráte po ideální krycí plachtě na bazén například právě pro ten váš atypický, tak jste tady na tom nejlepším místě. Bazénové plachty jsou naší specialitou a klientům je dodáváme plně podle požadavků všech jejich požadavků.
V rovině praktické výrazně přispívají pohodlí při užívání i údržbě bazénu. Chrání totiž jak vodu samotnou, tak vaše domácí mazlíčky nebo členy rodiny. Precizní zpracování se netýká pouze samotného materiálu plachty, ale samozřejmě i kotvících kolíků, napínacích gum, čepů či odtokových sít.

Prevence proti nečistotám a úrazům

Pro bazén kteréhokoli tvaru a jakýchkoli rozměrů existují už z podstaty jeho konstrukce dvě podstatná rizika. První, že se do vody dostane nečistota zvenku, kterou je pak třeba vybrat, většinou ručně. Druhým je skutečnost, že do nekrytého bazénu může spadnout a zranit se kdokoli v okolí, případně se nedostat ven. To druhé platí hlavně pro domácí zvířata, především psy a kočky.
Kvalitní krycí plachta na bazén je prevencí obou rizik. Dovnitř se nedostane žádné smetí a naše plachty jsou dostatečně pevné, takže vydrží i nehody členů rodiny.

Vydrží dlouho a hodně

Firma Jabor dodává krycí plachty na bazén podle parametrů dodaných klientem. Všechny mají ovšem společné to, že jsou vyrobeny výlučně z vysokopevnostního PVC německé výroby. Tento materiál má gramáž mezi 500 až 650ti gramy na metr čtverečný. Spolu s precizností celého provedení jde o záruku vynikající kvality a funkčnosti spolu s životností samotné krycí plachty na bazén. Při běžném a správném použití se životnost pohybuje mezi 10 – 15ti lety v závislosti na konkrétním druhu.

Plachta TOP kvality

Tento typ plachty je vybaven povrchovým lakováním, díky čemuž se velmi snadno udržuje. Vždycky je taky vybavena odtokovým sítem na vodu. Kotvící gumy jsou jednotlivé a pro navléknutí na kotvící kolíky mají speciální úchyt. Použitý materiál této krycí plachty na bazén má vynikající pevnost a možné zatížení až 70 kg/1m2. Celá plachta je vyhotovena dle zadání zákazníka a cena její výroby začíná na 400 Kč za metr čtverečný.

Pevnost, čistý vzhled a pohodlná manipulace

Manipulovat s krycí plachtou na bazén v provedení TOP není problém a zvládne to bez problémů opravdu každý. Spojování se provádí pomocí technologie vysokofrekvenčního svařování. Díky tomu je výsledek za prvé dokonale odolný vůči vodě, za druhé má svaření perfektní vzhled. Plachta je díky tomu jednak vynikajícím nástrojem pro svou funkčnost, a pak také reprezentativním prvkem zahrady díky estetickému provedení.

EKONOMIK a BASIC – druhé, ale účinné

Další modely krycích plachet na bazén od firmy Jabor se jmenují Ekonomik a Basic. Ani jeden z nich už nemá kotvící gumy jednotlivě, ale pouze jednu velkou po obvodu. Na rozdíl od modelu TOP nejsou vybaveny odtokovým sítem, ovšem Ekonomik má stále ještě povrchový lak pro snadnou údržbu a také individuální tvar. Typ Basic se vyrábí pouze jako obdélník podle zadaných rozměrů. Mají stejnou maximální zátěž – 50 kg na 1m2, liší se však v ceně. Ekonomik startuje na 350ti Kč za 1m2, Basic na 250ti Kč za 1m2. Basic varianta je ideálním kompromisem pro klienty, co hledají adekvátní kvalitu za přijatelnou cenu.

Kontakt na firmu

V případě, že vás zaujal tento nebo jiný typ krycí plachty na bazén, ozvěte se nám bez váhání číslo +420 732 193 430, případně zavoláme my Vám. Další možností kontaktu je mailová adresa obchod@jabor.cz.

Doporučiť inzerát

Email Agent