Test inzertních portálů se zaměřením na byty k pronájmu pardubice

Jste majiteli domu či bytu v Pardubicích? Chystáte se je pronajmout? Nebo jen nemůžete najít ideální pronájem bytu Pardubice? Přemýšlíte, kam se obrátit? Vyzkoušejte některý z realitních portálů. Nevíte, který? Přečtěte si náš test nejlépe hodnocených realitních portálů vhodných pro pronájem bytů Pardubice.
 


 

1. Portál BytyPardubice.eu

Portál BytyPardubice.eu se pyšní 1. pozicí v našem testu, 11. místem na webu seznam.cz a 4. místem na google.cz na sousloví byty k pronájmu pardubice. Vkládání nových nabídek je tady možné zdarma včetně bezplatného vložení inzerátu na hlavní stránku a topování. Uživatelské prostředí formuláře je velmi intuitivní a přehledné a ze všech námi testovaných webů nejrychlejší.

 
2. Portál Byty.HyperInzerce.cz
Portál Byty.HyperInzerce.cz se pyšní hezkou 5. pozicí na google.cz a solidní 39. pozicí na webu seznam.cz na sousloví byty prodej Pardubice. Publikovat své nabídky nemovitostí zde můžete bezplatně včetně připojení videoprezentace. Formulář pro přidávání nových inzerátů je trochu složitější, ale obsahuje i pokročilejší placené služby. Dále lze využít topování a k dizspozici je i poměrně slušná nabídka bytů.
 
3. Portál SReality.cz
Portál SReality.cz se pyšní 1. místem na webu seznam.cz a slušným 45. místem ve vyhledávači google.cz. Inzerovat tady můžete od 60 Kč za jeden inzerát denně a topovat jak je libo za 150 Kč. Hledáte vhodný pronájem bytu Pardubice? Pak je tento portál jednou z možností, i přes spíše náročnější způsob inzerování.
 
4. Portál Pardubicke-reality.cz
Portál Pardubicke-reality.cz se pyšní 36. pozicí na webu seznam.cz a 42. místem na google.cz. Vkládat nové příspěvky zde můžete zdarma, ale bohužel bez možnosti topování. Publikační formulář je navíc trochu obtížnější a nabídka s byty spíše omezená.
 
5. Portál Reality.cz
Portál Reality.cz se pyšní slušným 47. místem na webu seznam.cz a 43. místem na google.cz. Je to placený realitní portál s řadou zajímavých služeb a funkcí. Inzerovat lze od 80 haléřů za nabídku, dále je k dispozici topování a velmi dobrý výběr nemovitostí.

Doporučiť inzerát

Email Agent