Montované haly a jejich využití

montované haly MOBIDOCK.CZ

montované haly MOBIDOCK.CZ

Montované haly můžeme čím dál častěji vidět v nejrůznějších odvětvích. Mají všestranné využití a někteří majitelé montovaných hal upřednostňují jejich pronájem, i když nákup rychle postavené montované haly a její rychlá realizace v místech, kde je potřeba sklad nebo průmyslové prostory, je často mnohem efektivnější a ekonomičtější než pronájem. Prostředky vynaložené na nákup se vyplatí v nejkratším možném čase, protože náklady na výrobu a realizaci montované haly jsou relativně nízké a mnohem nižší než náklady na pronájem investiční budovy. Tyto haly si získaly značnou popularitu mezi prodejními a výrobními společnostmi, které musí své výrobky ukládat.

Montované haly

Pod montované haly je možné použít téměř všechny typy základů. Hala může být realizována na jakémkoli místě s tvrdým povrchem, může to být suchá tvrdá zemina, drcený kámen, asfalt, monolitická železobetonová deska. Technologie montáže konstrukce na šroubové spojení je jednoduchá, což umožňuje provádět instalaci v nejkratším možném čase. Spojení prvků obloukové haly pomocí speciálních šroubů s těsnící podložkou také umožňuje rychlou demontáž budovy a její montáž na nové místo, přičemž se nezmění ani výkon, ani vzhled konstrukce. V praxi to tedy znamená, že pokud si po realizaci haly rozmyslíme, že ji chceme mít někde jinde, není to žádný problém.

Kde všude je možné haly použít

Všechny tyto haly se používají v celé řadě oblastí lidské činnosti, v zemědělství, letectví, jako sklady a průmyslové prostory, jako sportovní zařízení a obchodní pavilony atd. Jednoduchost konstrukce a instalace činí z montovaných hangárů velmi oblíbené zastřešení třeba nejrůznějších sportovišť, bazénů nebo jízdáren a jsou populární mezi zákazníky. Vidět je také můžeme jako hobbymarkety, ale i showroomy, autoservisy, autosalony, na veletrzích aj.

Výhody

je několik výhod, které montovaným halám dělají dobrou reklamu. Jsou to především:
nízké stavební náklady
krátké termíny realizace
rychlá návratnost investice
možnost celoroční konstrukce
výroba všech součástí v místě instalace
snadná přeprava
možnost izolace, instalace moderního vybavení
vysoká odolnost vůči nepříznivým přírodním jevům
dlouhá životnost
vyznačují se vysokou mírou pevnosti, spolehlivosti a trvanlivosti

Péče a údržba plachty

Plachta z PVC má vysokou odolnost proti vlhkosti, je pevná a zdárně odolává také nízkým teplotám v zimním období. Nemusíme se také obávat, že by nám sluneční parsky, déšť, sníh nebo vítr znehodnotil materiál či zboží, které je v hale uskladněno. také je třeba zmínit i to, že haly jsou téměř bezúdržbové.

Doporučiť inzerát

Email Agent