Trvalé sruby na klíč jen a pouze Honka

Sruby z vysoce kvalitní finské borovice jsou v posledních letech velice oblíbenou cestou k vlastnímu bydlení. Není se přitom vůbec čemu divit. Výsledný srub na klíč je energetický velmi nízkonákladový přitom v mnoha ohledech odráží osobnost svého majitele. Finská konstrukce je proto pro stále větší skupinu lidí tou ideální volbou.
Ve spojení s naší firmou je celý proces navíc velmi pohodlný a jednodušší, než by se mohlo zdát. K výrobě všech staveb používá Honka výhradně vysoce kvalitní finské borovice.
V případě srubů na klíč se může navíc každý majitel lidově řečeno vyřádit pokud jde o provedení. Dům tak vždycky získává unikátní jiskru a atmosféru, ať jde o rodinný dům pro více členů, nebo víkendovou chatu, kam se uchylujete před ruchem velkoměsta.

Tradice generací minulých

Už z dálky jsou vidět arkýřová okna a krásná veranda. Dekorativní mřížky v oknech přilákají oko a prosvětlené štíty vítají návštěvu. To vše v krásně symetrickém půdorysu. Takhle by se asi dal popsat tradiční srub. Je celkem jedno, zda je ústřední kostra z trámů hranatých nebo kulatých. Jde o archetyp a přímo symbol útulného bydlení v přírodě. A veškeré jeho proporce, prvky a nástroje vám dovolují do něj otisknout sebe sama.

Možnosti pro generace budoucí

V první řadě má dům vždy odolat po celé roky povětrnostním podmínkám a poskytovat komfortní bydlení po dlouhé desítky let. Jiskra a specifické kouzlo přitom nepatří jen jednomu majiteli, mají ho cítit i další generace. Navrhujte proto svůj dům nejen s ohledem na svůj život, potřeby a budoucí cíle, ale i s ohledem na ty, kteří v něm budou bydlet s vámi.
Výhodou srubu je v tomto ohledu jeho flexibilita a rozšiřitelnost, takže se může potupně rozšiřovat s růstem vašich potřeb.

Od myšlenky k akci

Podělte se s naší firmou o svá přání, záměry a výhledy do budoucna – jen tak je můžeme zapracovat do chystaného projektu. Sdělte nám taky praktické informace – jako třeba to, kde vlastně má váš srub na klíč stát.

Co sledovat od prvního úmyslu

Prvním nevyhnutelným mantinelem bude váš rozpočet. V jeho rámci se budeme pohybovat od začátku. Druhým pilířem je pak místo, kde chcete stavět – jeho tvar, svah, nadmořská výška, okolí, kvalita půdy a další faktory. Pak přichází na řadu časový plán, tedy jak rychle má být stavba srubu na klíč hotová, její velikost a účel. Liší se samozřejmě rodinný dům a víkendová chata čistě pro vás.

V našem týmu jsou lety zkušení designéři, kteří budou precisně převádět vaše osobní přání na realitu a budou vám nápomocni na každém kroku včetně technické expertisy. Samozřejmostí je poskytnutí dokumentace včetně nákresu domu ve 3D modelu – kvůli stavebnímu povolení. A také samotná cenová kalkulace celého projektu.
Zahájení

Jakmile budete se vším spokojení, předáváme potřebné materiály staviteli vašeho srubu na klíč. Bez obav nás kontaktujte v případě jakýchkoli dotazů nebo rovnou potřeby domluvit se na konkrétním projektu.

Doporučiť inzerát

Email Agent