Výhody obchodního centra pro vaši kancelář

Kancelář ve velkém městě a k tomu na dobré adrese není úplně nerealistický požadavek. Pokud si pořídíte kancelář v obchodním centru, můžete být daleko flexibilnější. Mít po ruce vždy právě to, co potřebujete, je velká výhoda. Ať už je to soukromá kancelář, velkoprostorové pracoviště pro vás a tým nebo pracovní plocha ve sdílené kanceláři.

Prostřednictvím společnosti Regus, která se na trhu pronájmu kanceláří pohybuje již přes 20 let, získáte maximální podporu v oblasti pořízení kanceláře a jejího chodu. Svou kancelář můžete nalézt na 1200 lokalitách v 95 zemích a 550 městech po celém světě.

kacelare-regus

Jednoduché řešení za rozumnou cenu

V České republice nabízí Regus kanceláře k pronájmu v Praze na čtyřech prestižních adresách, v Brně a nově také v Ostravě. Je jedno, jestli si zřídíte virtuální kancelář a necháte si vyřizovat poštu a telefony nebo si pořídíte denní kancelář třeba na rok. Vždy získáte stejně kvalitní podporu.

Profesionální kancelářské řešení má řadu podob pro nejrůznější formy podnikání. Pokud hodně cestujete, máte rádi ruch a prostor pro práci by se hodil pouze několik hodin v měsíci a ještě v různých městech, můžete využít třeba takzvaných thinkpodů ve sdílených prostorách obchodních salónků.

Obchodní centra mají k dispozici i variabilní zasedací místnosti a již zmíněné obchodní salónky. Prostory mohou být přizpůsobeny s ohledem na účel schůzky, velikost a vybavení. Můžete nechat školit zaměstnance, vést diskusi nebo strategická jednání. Každá akce vyžaduje odlišné uspořádání prostoru tak, aby byla splnila svůj účel. Prostory si rezervujete na dobu, kterou pro jednání budete potřebovat.

Neplatíte žádné zbytečné částky, ale pouze to, co skutečně využijete.

regus

Získáte i reprezentativní recepci, jejíž pracovníci jsou schopni komunikovat v několika světových jazycích. Pokud nechcete měnit sídlo společnosti, můžete si na prestižní adrese nechat zřídit virtuální kancelář. Tímto způsobem získáte i možnost využívat soukromou vybavenou kancelář.
Podrobnější informace si můžete vyžádat třeba prostřednictvím Rychlé poptávky na webových stránkách www.regus.cz.

Doporučiť inzerát

Email Agent